top of page

GANA PNV PLUS

GANA PNV + DNA Nedir?

GANA PNV+PDRN: Somon sperminden elde edilen DNA (PDRN-Polideoksribonükleotit) bileşenleri, çapraz bağlı hyalüronik asit ve glutatyon içeren bir üründür.

PDRN: polinükleotitleri, somon sperminden ekstraksiyon yöntemi ile elde edilmiştir. VEGF (Vascular Endothelial Growth Factör)leri ve vücudun belirli bölgelerindeki yeni arter formasyonları oluşumunu tetikleyen reseptörleri uyarma özelliğine sahiptir. Kan akışını iyileştirir, inflamasyonu azaltır ve hücre yenilenmesi için gerekli nükleotitleri sağlar.

ÇAPRAZ BAĞLI HYALÜRONİK ASİT: Su moleküllerini kendine çekerek ve su kaybını önleyerek cildin nemini arttırır ve korur.

GLUTATYON: Ana antioksidandır. Serbest radikallerin etkisizleşmesinde görev yapar.

gana-pnv-dna-etkisi.jpg

GANA PNV + DNA ETKİSİ

  • Yalnızca su moleküllerini kendine çekmez, aynı zamanda hücrelerin yapısını bozan, yaşlandıran, yıpratan serbest radikallerle de savaşır. Hücresel işlevlerin doğal artık ürünü olarak üretilen veya sigara dumanı, çeşitli kimyasallar, toksinler, UV ışınları gibi dış etkenlerin sonucu ortaya çıkan serbest radikalleri temizleme görevi yapar.

  • PDRN, hücre yenilenmesi için gerekli olan nükleotidleri sağlar. Fibroblast oluşumu için en uygun koşulların oluşturulmasına yardımcı olur ve cilt elastikiyetinin yeniden kazanım sürecini hızlandırır.

  • Hasar görmüş hücrelerin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar ve doku onarımını desteklemekte kullanılır.

  • Sıvı karışım halindeki ürün, cilt gerginliği, cilt kaldırma (lifting), beyazlatma, cilt yenilenmesi ve nemlenmesine destek sağlar.

  • Yüzde, koyu göz çevrelerinde, deri sarkmalarında, çatlaklarda, soluk tende, sivilce izlerinde, kırışık ve ince çizgilerde kullanılabilir. Yaş almayla kaybedilen cilt elastikiyetini yeniden kazanım sürecini hızlandırır.

  • Cilt tonununun düzeltilmesi ve parlaklaşmasını sağlar.

gana-pnv.jpg

İçindekiler: Aqua, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate, Glutathione

Uyarılar: Haricen kullanılır. Çocukların erişiminden uzak tutunuz. Kullandıktan sonra kapağı kapatınız. Güneş ışığı ve yüksek sıcaklıktan uzak muhafaza ediniz. Bu ürünler çapraz bağlı hyaluronik asit içermektedir, kesinlikle artere nüfuz edilmemelidir. Cilt temizlenip dezenfekte edildikten sonra, ciltte hedeflenen bölgeye dağıtılarak uygulaması yapılır.

 

Kontraendikasyonlar: Aktif deri hastalıklarında, genel hastalıklarda, ürün içeriğine hassasiyette, kanama bozukluklarında, gebelik ve süt verme sürecinde kullanılmamalıdır.

Yan Etkiler: Geçici morluk, çürüme, atrofi ve deri hipertrofisi, kızarma ver ürtikere sebep olabilir.

Menşei: Güney Kore

İthalatçı Firma: NORTECH PHARMA KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Paşabahçe Carium AVM No:10/A 34528 Beylikdüzü / İstanbul

Hacim: 5ml X 5

Raf ömrü: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.​

bottom of page